021-42739000 مرکز تماس (24 ساعته)

طرح «ستاره شوید»

به هر کاری که مشغول باشید کسب­وکارتان به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم ارتباط تنگاتنگی دارد با عملکرد هم صنفی­هایتان بخصوص آنهایی که در محله خودتان هستند؛ ما خواهان آنیم که تمام مشتریان­مان در آسمان کسب­وکار همچون ستاره بدرخشند. از اینرو مطابق با سند چشم اندازمان کمک­شان می­کنیم تا کسب و کارشان را توسعه دهند. ما با اطلاعات ارزشمند و دقیقی که در مورد رفتار مصرف­کنندگان و پذیرندگان در اختیار داریم می­توانیم شما را برای اخذ تصمیم­های درست و به موقع یاری کنیم. از جمله اینکه:

· عملکرد برترین کسب‌وکارها در محله شما چگونه است.

· فاصله شما با برترین‌های محله چقدر است.

· عملکرد برترین‌ها در صنف شما چگونه است.

· فاصله شما با برترین‌های صنفتان چقدر است.

· با چه تعداد یا مبلغ تراکنش می‌توانید شما هم به جمع پنج ستاره محل خود (برترین‌های محله) بپیوندید.

در دل این طرح ما به ستاره­های هر محله که نفرات برتر آن محله هستند بدون قرعه­کشی جایزه می­دهیم. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که با استفاده اطلاعات فوق با سایر هم محله­ای­هایتان رقابت کنید تا به جمع برترین­های محله بپیوندید. این رقابت در ابتدای هر دوره­ کلید می­خورد و تا پایان آن ادامه دارد. مدت زمان هر دوره سه ماه است. در این رقابت شما نه با کل کشور یا شهر بلکه یک محله رقابت می­کنید چون ما می‌دانیم عملکرد کسب‌وکارها در محله­های مختلف، متفاوت است.

افراد بنا به سطح محله­شان ممکن است با امتیازهای متفاوتی «ستاره شوند». این برگزیدگان متناسب با سطح امتیازهایشان در گروه­های مختلف قرار می­گیرند و از جوایز متفاوتی بهره‌مند می­شوند. گروه­ها از قرار زیرند:


آسمان چهارم

امتیاز بالاتر از 18000

آسمان سوم

امتیاز بین 9000 تا 18000

آسمان دوم

امتیاز 1500 تا 9000

آسمان اول

امتیاز کمتر از 1500


«ستاره شدن» تنها یک رمز دارد چون شما فقط با هم محله­ای­های خودتان رقابت می­کنید کافی است اکثر تراکنش­هایتان را بر روی دستگاه کارتخوان سداد انجام دهید تا از سایرین پیشی بگیرید.

اگر شما در محله خودتان بالاترین امتیاز را داشته باشید «ستاره می‌شوید». اما اگر از این طریق ستاره نشدید نگران نباشید، زیرا این شانس را دارید تا از طریق قرعه‌کشی به جمع ستارگان بپیوندید و از جوایز آن بهره­مند شوید.